Wydawnictwo [ze słownikiem] udostępnia chatbota ułatwiającego naukę języka angielskiego

Glivia Logo

Screenshot of chat with Glivia

Glivia to chatbot umożliwiający prowadzenie anonimowej rozmowy niemal na każdy temat i jednocześnie doskonalenie języka angielskiego.

Dzięki Glivi, można w sposób niekrępowany doskonalić swój angielski. To świetna alternatywa dla wszystkich, którzy pragną polepszy swoje umiejętności w zakresie konwersacji”

— Maciej Stanusch, CEO

RUDA SLASKA, POLAND, February 28, 2024 /EINPresswire.com/ — Wydawnictwo [ze słownikiem] specjalizujące się w publikacjach książek obcojęzycznych z podręcznym słownikiem, udostępnia kolejne narzędzie do doskonalenia nauki języków obcych – chatbota Glivia. Glivia to oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie umożliwiające prowadzenie anonimowej rozmowy niemal na każdy temat.

Główną cechą Glivii jest posiadanie osobowości symulującej zachowanie człowieka – studentki z Polski, która pragnie poznać nowych przyjaciół z całego świata. Glivia to realistyczna symulacja ludzkiej osobowości oraz wynikających z niej zachowań: tak jak każdy człowiek, Glivia posiada swoje pragnienia, potrzeby, rzeczy które uwielbia i których nienawidzi. Glivia jest otwarta na rozmowy niemal na każdy temat, dostępna jest 24 godziny na dobę i jest zawsze chętna do rozmowy.

Z Glivii mogą korzystać osoby szukającego kontaktu, cierpiące na samotność, pragnące się podzielić swoimi przemyśleniami. Glivia to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którym brakuje kontaktu z innym człowiekiem. Rozmowa z chatbotem może też doskonale wspomagać proces nauki i doskonalenia języka angielskiego – zwłaszcza dla osób, które wstydzą się nawiązać kontakt i rozpocząć rozmowę w języku angielskim z innymi rozmówcami.

Rozmowa z chatbotem Glivia jest całkowicie anonimowa, nie wymaga rejestracji, podawania danych osobowych, wnoszenia jakichkolwiek opłat. Dane konwersacji nie są udostępniane innym podmiotom.

Glivia to rozwiązanie hybrydowe wykorzystujące różnorodne techniki sztucznej inteligencji jak rozpoznawanie wzorców, sztuczne sieci neuronowe oraz korzystające z zewnętrznych zasobów takich jak ChatGPT firmy OpenAI.

Baza wiedzy obejmuje ponad 350 tysięcy faktów oraz 200 tysięcy zdefiniowanych ontologii – reakcji na wypowiedzi użytkowników. Potrafi również w inteligentny sposób sięgać do zewnętrznych zasobów takich jak ChatGPT, Wikipedia czy serwisy pogodowe. Baza wiedzy jest cały czas rozwijana w oparciu o zgłaszane potrzeby użytkowników.

O Wydawnictwie [ze słownikiem]
Wydawnictwo [ze słownikiem]) działa od 2016 roku. Do tej pory wydało ponad 100 publikacji wraz ze słownikami w językach angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim, francuskim. Łącznie do tej pory sprzedało ponad 175 tysięcy książek drukowanych. Oprócz tego w ofercie Wydawnictwa znajdują się słowniki frekwencyjne, słowniki zapożyczeń oraz fiszki ze skojarzeniami.

Maciej Stanusch
eVirtualis sp. z o.o.
+ +48 608550890
email us here
Visit us on social media:
Facebook
Instagram
YouTubeOriginally published at https://www.einpresswire.com/article/691603103/wydawnictwo-ze-s-ownikiem-udost-pnia-chatbota-u-atwiaj-cego-nauk-j-zyka-angielskiego